stánky queer organizací na Pilsen Pride v Papírně

Stánky queer-friendly organizací v Papírně

V Papírně (adresa Zahradní 173/2) nás po ukončení průvodu, tedy po 16. hodině, čekají stánky organizací, které podporují práva LGBTQIA+ lidí. Představí se vám například @transparentcz a @qty.cz , @jsmefer , @fuk_zcu a další. 🏳‍🌈 V průběhu odpoledne a večera se můžeme těšit i na dvě kapely a taneční vystoupení! Bližší informace budou k mání již brzy na našich sociálních sítích. 😊 @zcuplzen

@transparentcz, @qty.cz, @jsmefer, @fuk_zcu, @zcuplzen

TThe Opening Act Band

Koncert The Opening Act v 16:30 v Papírně

V sobotu 16. 9. v 16:30 pro nás v Papírně Plzeň (Zahradní 173/2) vystoupí kapela The Opening Act. Říkají o sobě následující: "Jsme oheň, jsme vítr ve větvích, jsme láska, jsme bolest, jsme divoký opice, jsme Kluci z Vyšší Dívčí a hudba je náš lék. Osud nás dal dohromady aby jsme hráli a budeme hrát pořád! Píšeme písně ze života a hovoříme řečí art rocku a arpegiátorů." Tak co, těšíte se na @openingactband?

drag queen Miss T. Mere

Drag Queen Miss T. Mere 18:15 v Papírně

V sobotu 16. 9. v 18:15 nás v Papírně Plzeň čeká krátká drag show! Představí se vám místní drag queen, která si nechá říkat Miss T. Mere. Popisuje se jako "your local bedroom queen". ✨ Podpořte lokální umění a buďte ve čtvrt na sedm na značkách, ať @themistymere na IG stihnete!

Taco Blues

koncert Taco Blues v 18:45 v Papírně

Sobotní večer obohatí ještě jedno hudební uskupení. Říká si Taco Blues a pochází ze západních Čech, konkrétně z Tachovska. Svojí energií prý umí nakopnout večer - hrát začnou v 18:45 v Papírně Plzeň! Říká se, že rádi kalí a že jsou až moc přátelští. Hrají převážně Surf Punk, ovšem najdou se u nich i prvky Indie Rocku a Alternative Rocku. Kapela má teď i druhého kytaristu a nového baskytaristu. 🎶 Kdo si poslechne i @tacoblues ?

Afterparty Pilsen Pride

Afterparty s dj Zlejdildo v Papírně

V sobotu 16. 9. s námi v Papírně Plzeň můžete i protancovat noc. Od 20:30 do ranních hodin nás totiž budou obklopovat tóny DJ Zlejdildo . Kromě hudby se Michal vášnivě věnuje vaření a dává svůj čas pomoci Ukrajině. Kdo si na něj počká? Bude to stát za to. 🏳‍🌈